List Dyrektora Polskiej Izby Systemów Alarmowych

Szanowni Państwo,

Rozpoczęta 11 września 2015 r. rywalizacja sportowa w turnieju kręglowym branży zabezpieczeń technicznych ALPOL BOWLING CUP, zorganizowana przez Spółkę ALPOL z siedzibą w Katowicach – jednego z liderów rynku w dystrybucji urządzeń elektronicznych systemów zabezpieczeń, weszła w fazę rozstrzygnięć przedfinałowych.

alpol_bowling_cup_logoTrzecią, ostatnią rundę przedfinałową, zainaugurowano 22 stycznia 2016 r. w Łodzi i Bielsko-Białej. Do 29 stycznia br. tę rundę zakończyło 15 drużyn z Bielska-Białej, Gliwic, Łodzi i Warszawy.

Wyniki III rundy zdecydują, które z ponad czterdziestu zespołów, i którzy z prawie trzystu pięćdziesięciu zawodników, 1 kwietnia br. w Katowicach podejmą w półfinale i finale rozgrywek walkę o najwyższe laury w klasyfikacji zespołowej i indywidualnej.

Na tym etapie trzy pierwsze miejsca w klasyfikacji zespołowej zajmują drużyny z Warszawy: „Przebudzenie mocy” z 8410 punktami, „Warsaw Hawks” – 8378 punktów, „Szeregowi” – 7797 punktów.

Indywidualnie liderami rozgrywek są Juliusz Fabiś (1272 pkt.), Paweł Choim (1245 pkt.), Kamil Kałamański (1203 pkt.).

Paweł Choim prowadzi w konkurencji specjalnej mając na swoim koncie 22 strike’ów. „Strike”, to jeden rzut kulą skutkujący strąceniem wszystkich 10 kręgli.

Zwycięzca w tej kategorii otrzyma nagrodę ufundowaną przez Polską Izbę Systemów Alarmowych, która jest patronem honorowym Turnieju.

Dotychczasowe wyniki stanowią dużą motywację dla pozostałych zespołów, które przygotowują się do III rundy.

Turniej ma swoją stronę internetową http://bowlingcup.e-alpol.com.pl/, na której organizatorzy przedstawiają aktualne wydarzenia związane z turniejem, publikują regulamin i zasady gry, terminarz rozgrywek, prezentują zespoły i zamieszczają bieżące wyniki rywalizacji, listy rankingowe, fotorelacje.

warszawa_3r_11 gliwice_3r_22

Uprzejmie zapraszamy do wirtualnej obserwacji tego unikatowego w branży zabezpieczeń technicznych przedsięwzięcia, a pasjonatów bowlingu do wspierania zawodników w miejscach ich zmagań.

Z wyrazami szacunku,
Henryk Dąbrowski